Skip to content Skip to footer

Orman Ürünleri

KERESTE

HS KOD 4407

KESİLEN BOYUTLANMIŞ KERESTE

Kerestelerimiz, ömrünü tamamlamış ormanlardan temin ettiğimiz tomrukların, modern makine parkurunda işlenerek ileri teknolojiye sahip otomatik fırınlarda nem oranının düşürülmesi ile fırın kurusu olmak üzere, uluslararası standartlarda üretilmektedir.

Kesilmeyen Boyutlanmamış Kereste

HS KOD 4411, Standart: EN 622-5-2009

KESİLMEYEN BOYUTLANMAMIŞ KERESTE

Kerestelerimizin tümü fırınlama işlemi sonrası ölçülüp, sınıflandırılmaktadır.
Müşteri odaklı hizmet verme prensibimiz ile İhtiyaçlarınıza yönelik özel ölçü kereste ve kütük taleplerinizi, hızlı bir şekilde karşılayabilecek donanıma sahibiz.

Kontraplak

HS KOD 4412

KONTRAPLAK

Kontraplak dünya üzerinde en çok kullanılan ahşap çeşitlerinden biridir. İnce, sert ve dayanıklı ağaç katmanları kullanılarak üretilir ve farklı sektörlerde kullanılmak üzere sunulur. İç mekân ve dış mekân uygulamalarında kullanılabilen farklı çeşitleri mevcuttur. 

MDF

HS KOD 4407

MDF/HDF TAHTA

Dayanıklılığı ve fiziksel özellikleri ile masif ahşaptan geri kalmayan MDF (orta yoğunlukta lif levhalar) ve HDF (yüksek yoğunlukta lif levhalar) ürünleri, talebe göre mevcut hali ile ya da çeşitli yüzey seçenekleri ile son kullanıcıya ulaştırılır. MDF-HDF ürünleri mobilya, çerçeve, duvar sistemleri, pencere, kapı ve diğer ürünler için kullanılmaktadır.

TALAŞ YAKIT CİPS

HS KOD 4401 

TALAŞ YAKIT CİPS

Cips doğaldır. Herhangi bir malzemenin atığı değildir. Endüstriyel bıçaklarla parçalanan ve endüstriyel fırından geçirilen Çam ağacının tamamından üretilmektedir.

SOYULMUŞ KAZIK VEYA SİLİNDİR KAZIK

HS KOD 4404

SOYULMUŞ KAZIK VEYA SİLİNDİR KAZIK

Çam ağacından üretilmiş olan kazıklar, bahçe süslemek için çit olarak veya ağaç-fidan gibi bitkilere rüzgarda destek olarak kullanılabilir.

Teklif Al