Skip to content Skip to footer

Oyuncak

Sarpedon, oyuncak alanındaki faaliyetlerine, 1998 yılında Belarus’un Kobrin şehrinde kurulan ve bugün; Belarus, Rusya, Türkiye, Almanya, Polonya ve Özbekistan’da üretim ve dağıtım tesislerine sahip olan dünyanın en büyük plastik oyuncak üreticisi Polesie’nin Türkiye’deki ana distribütörlüğünü alarak başlamıştır.

Sarpedon, dünya oyuncak sektöründeki yenilikleri ve en son trendleri takip ederek, ürün yelpazesini her geçen gün zenginleştirmeyi, çocukların duygusal ve fiziksel gelişimini destekleyici, kaliteli ve sağlıklı ürünleri müşterilerine ulaştırmayı ilke edinmektedir.

Sarpedon, seçkin oyuncak firmalarının “CE” belgesine sahip, çocukların gelişimi ve sağlığı için en kaliteli ve uygun olan ürünlerinin online ve offline kanallarda toptan ve perakende satışını gerçekleştirmektedir. Deneyimli, işinin uzmanı ekibiyle yurt içi ve yurt dışı pazarlarındaki uygun oyuncak üreticileri ile temas kurup iş birlikleri yaparak tedarik, satın alma, satış, pazarlama ve satış sonrası hizmetlerini bir bütün haline sunmaktadır.

Oyuncak konusunda kazandığı deneyim ile tedarik ve yaygın dağıtım gücünü birleştiren Sarpedon, Türkiye genelindeki toptancılara, zincir ve ihtisas mağazalarına ürün tedarik ederek, perakende sektöründe operasyon kabiliyetini geliştirmekte, Türkiye’deki oyuncak pazarında edindiği tecrübeden güç alarak, küresel yatırımları ile dünya oyuncak pazarında yer almak için emin adımlar ile yoluna devam etmektedir.

Teklif Al