Skip to content Skip to footer

E-Ticaret

Türkiye’deki tüm pazaryerlerinde faaliyet gösteren Sarpedon, Amazon Türkiye ile kurduğu yakın ilişkiler ve Amazon’a sunduğu nitelikli hizmet neticesinde “Vendor Satıcı” (Amazon Türkiye resmi bayisi) olarak seçilmiştir. Sarpedon, pek çok önemli Türk markasının resmi Amazon temsilciliği ile en seçkin markalara ait oyuncak, kitap ve diğer ürünlerin Amazon’a toptan satışını (B2B) gerçekleştirmekte; bunun yanı sıra Amazon, Hepsiburada, Trendyol, Çiçek Sepeti gibi pazaryerlerinde de bu markaların ürünlerini son tüketiciyle buluşturmaktadır. Sarpedon, gerçekleştirdiği yatırımlar ile Amazon US ve Amazon UK üzerinden de B2B ve B2C satış faaliyetlerine başlamıştır. 

Soycan Şirketler Grubu’nun farklı sektörlerde ve coğrafyalarda sahip olduğu tecrübe ve operasyon kabiliyetini arkasına alan Sarpedon, pazaryerlerindeki faaliyetlerinin yanı sıra 2021 yılının başında faaliyete açtığı e-ticaret platformu Sarpedon Kids’te  “0-14 yaş grubuna” yönelik en doğru, sağlıklı ve kaliteli ürünleri ekonomik fiyatlarla satışa sunmaktadır.

Türkiye’nin en prestijli, kaliteli ve güvenilir bebek ve çocuk ürünlerini satan e-ticaret platformlarının başında gelme hedefiyle yola çıkan sarpedonkids.com; çocukların beyin gelişimi, fiziksel ve ruhsal sağlığı ve motor becerilerinin gelişimine yardımcı olacak ürünleri bünyesine katarak ürün çeşitliliğini her geçen gün genişletmektedir.

Sarpedonkids.com, yurt içindeki faaliyetlerinin yanı sıra yurt dışında da öz sermayesiyle büyümeye yönelik çalışmalarına devam etmekte ve farklı coğrafyalardaki ebeveyn ve miniklerin yüzünü de gülümseterek global bir marka olmayı hayal etmektedir.

www.sarpedonkids.com

Teklif Al